DIAMENTOWA  ZAGRODA  FCI


Strona tytułowa     O nas     O rasie     Mioty     Kontakt     Galeria

WEGA     NOCKA     AMY     CANOE     NASA     SA-VA     KOSA     BUNGA     BIANCA     EMMA     JOWISZ     Szczeniaki     Nowinki

     

KOOIKERHONDJE 

 CH.SRB., Grand CH.SRB. , CH.MK., Grand CH.MK. , CH.RO., Grand CH.RO. , JrCH.PL. , PL.JrWinner 2016 , JrCH. MNE. , Grand JrCH. MNE. , PL. Club JrWinner 2016

.    Feijan's  EMMA  - "Emma "

Mała Hedonistka :-)

biała w rude łaty
ur. 11.09.2015
VWD - DNA TEST  >> wolna
DM - DNA TEST  >> wolna
HD-   / ED-   /  PL- 0/0
 oczy + gonio >> czyste
 

1x Crufts Qualifikation / 10x BOB /5x BOS / 4x Best Bitch/ 6x CACIB/1x res.CACIB / 9x CAC/ 8x JrCAC / 8x Best Junior / 1x JrCACA / 1x Best Baby /

Emma, mała hedonistka. Czpiotka o oczętach pełnych psotnych chochlików. Rozkoszne diablątko nadgryzające pokłady anielskiej cierpliwości kota Pushkina oraz ulubionej towarzyszki Bianci. Dostała imię na cześć holenderskiej królowej i jak na koronowaną głowę przystało próbuje panować w Diamentowej Zagrodzie. Sprytna kleptomanka, która własne legowisko zamieniła w skarbiec pękający w szwach od wszystkiego co zdoła w nim zgromadzić, z wyjątkiem naszych serc, które skradła już w dniu przyjazdu do Polski i wciąż nosi przy sobie.  

 

Rodowód :
 


 
Manusia's TJERK- TOOSKE
białe w rude łaty
JrCH.NL.
MIEZUM MISHA v.d. Zwarte Bellen Hoeve
białe w rude łaty
INT.CH./ LUX.CH./VDH.CH./ BE.CH./ NL.CH./ PL.CH./ World Winner 2006
Manusia's SPIKE
białe w rude łaty
DELFS LINDI v.d. Zwarte Bellen Hoeve
białe w rude łaty
InterCH./ NL.CH./ BE.CH./  JrCH.NL.
Manusia's TOOSKE
białe w rude łaty
KASPER
białe w rude łaty
PEPPER uit 't Wilgenbosch
białe w rude łaty
RESHMA
białe w rude łaty
  Stars of 't Rooise MIRCO
białe w rude łaty
 InterCH. / NL.CH. / BE.CH. / LUX. CH. / JrWin '05
YENTL SJORS v.h. Runxputtehof
białe w rude łaty
 InterCH. / BE.CH. / LUX. CH. / NVK'11
Manusia's  PEPPER 'S  AMY
białe w rude łaty
  JESSY
białe w rude łaty
COSMO uit 't Wilgenbosch
białe w rude łaty
  ROOS
białe w rude łaty

WYSTAWY


14.05.2017. ŁÓDŹ (PL) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, res.CACIB.  < Linda Volarikova (SK)

02.05.2017. STARA PAZOVA (SRB) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, BOB. - Grand CH. SRB. < Nebojsa Nadeljakovic (SRB)

01.05.2017. VRANJE (SRB) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, BOB. -  CH. SRB. < Nikola Konrad (SRB)

30.04.2017. SKOPJE (MK) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, BOB - Grand CH.MK. < Marko Lepasaar (EST)

29.04.2017. SKOPJE (MK) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, BOB. - CH.MK. < Aleksandar Stojkovski (MK)

23.04.2017. SATU MARE (RO) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, Best Betch, BOS. - Grand CH.RO.  < Anna Bogucka (PL)

22.04.2017. SATU MARE (RO) CACIB <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, CACIB, Best Betch, BOS. - CH. RO< Linda Volarikova (SK)

22.01.2017. SATU MARE (RO) CAC <klasa pośrednia, ocena: doskonała-I, CAC, Best Betch, BOB. -  < Giuseppe Alessandra (I)

27.11.2016. BYDGOSZCZ (PL) CAC < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior, BOS. - PL. Club Junior Winner 2016r < Pavel Sulcek (CZ)

 20.11.2016. PLJEVLJA (MNE) CACIB < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior, BOB. - JrCH.MNE. , Grand JrCH.MNE. < Vojislav Brajović (MNE)

19.11.2016. BIJELO POLJE (MNE) CACIB < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior, BOB. < Ratibor Cekić (SRB)

30.10.2016. POZNAŃ (PL) CACIB < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior   Junior Winner of Poland 2016 < Milos Kaspar (CZ)

01.10.2016. TULLN (AT) CACIB <klasa junior, ocena: bardzo dobra-II< Hassi Assenmacher-Feyel (D)

02.10.2016. TULLN (AT) CACIB < klasa junior, ocena: bardzo dobra-II < Theres Schid (CH)

24.09.2016. WROCŁAW (PL) CACIB < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior, BOB < Nicola Smolic ( CRO) JrCh.PL.

17.07.2016. LEGNICKIE POLE (PL) CAC < klasa junior, ocena: doskonała-I, JrCAC, Best Junior, BOB < Bożena Banasiewicz (PL)

16.07.2016. LEGNICKIE POLE (PL) CAC < klasa junior, ocena: doskonała-I,JrCAC, Best , BOB < Małgorzata Lorenc (PL)

19.06.2016. KLAGENFURT (AT) CACIB < klasa junior, ocena: bardzo dobra-I < Hans Steiner (AT)

18.06.2016. KLAGENFURT (AT) CACIB < klasa junior, ocena: doskonała-1, JrCACA, Best Bitch, BOS,  Cruft's Qualifikation 2017 < Igor Selimovic (HR)

16.04.2016. WROCŁAW (PL) CAC <klasa puppy, ocena: Wybitnie Obiecująca, Best Puppy  < Małgorzata Lorenc (PL)