DIAMENTOWA  ZAGRODA  FCI


Home     Over Ons      Pups      Nesten      Gastenboek      Kontact

WEGA     NOCKA     AMY     CANOE     NASA      Nieuws     Foto galerij

 

C.I.E. / CH.PL. / CH.RO. /CH. MK. / CH.SRB. / Grand CH.SRB. / JrCH.PL. / JrCH.SK. / SK.JrWinner'11  

XI - STARLIGHT  CANOE  Diamentowa Zagroda  >> " Canoe "

Mijn Grote Vreugde !

 

Kleindochter van onze Wega.

Dochter van onze Amy.

zwart  /  geboren : 11-05-2010

HD- A , ED- 0/0 , PL- 0/0, ogen + gonio - vrij

DNA test: BbEE

 

Inter Kampioen I.C.E.

Pools Kampioen

Roemeens Kampioen

 Pools Jeugd Kampioen  

 Slowaaks Jeugd Kampioen  

 Slowaaks Junior Winner 2011

2 x BOG -III / 3 x BOB  /  5 x CACIB / 3x res.CACIB / 7 x Best Bitch  /   16 x CAC / 2 x Sk res. CAC 

2 x Sk CAJC  / 3 x Zw.Mł. / 3 x Best Junior  / 2 x Best Baby  / 1 x BOG -III Baby

 

Stamboom :

Inter CHampion C.I.E. , C.I.B. , CH.SK. , CH.Lux. , CH.VDH , CH.DRC ,  Junior CH.VDH , Europa Club Junior Winner 2008

Dark Devotion NIMBLE NAIAD

zwart ( HD -A , ED - 0/0 , PL- 0/1 )

Rondix  Yuan
zwart  ( HD - 0/3  , Gonio Free )

Tarncourt  Glance

 Rondix  MOLE

( HD- 2/4  , PL- 0/0 , Gonio Free )

InterCHampion C.I.B. , CH.DE-VDH , CH.Lux. , CH.SK. , Work CH.'07 , FT.Ch. '07 ,  TAN - A-B  Cruft Quali.

Aughnaleck  DUTCH  D'VOTION

zwart  ( HD-C , PL - 0/0 )

 Dusky Dash of Shadowbrea

( HD-5/6  , Gonio Free )

Burrenreagh  Sue

( HD-4/3 , Gonio Free )

Inter CHampion C.I.E. , CH.VDH , CH.SK. , CH.PL. , Junior CH.PL , Junior Winner Club PL 2006 ,
EAST WINNER 2010 , bruin- World Dog Show '06
ANDROMEDA Diamentowa Zagroda
 
zwart ( HD - A , ED - 0/0 , PL- 0/0 , ogen vrij )

InterCHampion C.I.E. , CH.SK. , CH.PL. , CH.CZ. ,  Oost Europa Winner

ALAN  ze  Sidlaku 

zwart   ( HD - A )

CH.SK. , CH.CZ.  Europa Winner 2003

Black Amandas JOLLY GOOD FELLOW

zwart

ESTER  z  Kroukarti

zwart

CH.PL.
 WEGA  Cień Wilka
leverkleurig  ( HD - A , ED - 0/0 )

CH.PL.

BOY  v.d. Vijf  Lijsterbessen

leverkleurig

ZW. PL.

NIKKY  - zwart

 

  SHOWRESULTATEN  :


02.05.2016. STARA PAZOVA (SRB) CACIB < kampioen klas >  uitmuntrnd-I, CAC, CACIB, Best Bitch> Nemanja Jovanović (SRB) Grand CH.SRB

01.05.2016. VRANJE (SRB) CACIB < kampioen klas > uitmuntend-I, CAC, CACIB, Best Bitch> Stefan Mitrevski (MK) CH.SRB  InterCH.

30.04.2016. SKOPJE (MK) CACIB < kampioen klas>  uitmuntend-I, CAC, CACIB, Best Bitch, BOB, BOG-3>Vladimir Chairovich(MK) CH.MK

22.02.2015. CLUJ-NAPOCA (RO) EXPO CACIB <kampioen klas> uitmuntend-1e plaats, CAC, res.CACIB  > Francesco Cochetti (I)

22.02.2015.CLUJ-NAPOCA (RO) CAC < open klas> uitmuntend-1e plaats, CAC > Calin Simu (RO)  CH.RO.

21.02.2015. CLUJ-NAPOCA (RO) CACIB <open klas> uitmuntend-1e plaats, CAC, res.CACIB > Csaba Zsolt Lokodi (RO)

21.02.2015. CLUJ-NAPOCA (RO) CAC < open klas> uitmuntend-1e plaats, CAC, Best Bitch, BOB, BOG-3 > Andras Korozs (HU)

05.07.2014. WROCŁAW (PL) CAC < kampioen klas > uitmuntend-2de plaats  > Aneta Sobkowska-Dopierał (PL)

FOKKER GROEP - III > BIG STAR + XI-STARLIGHT CANOE + YOUNG SA-VA < Karlo Bala (SRB)

28.06.2014. SZCZECIN (PL) CACIB < kampioen klas> uitmuntend-2de plaats > Grzegorz Weron (PL)

28.09.2013. WROCŁAW (PL) CACIB < kampioen klas>  uitmuntend-1e plaats , CAC , res. CACIB > Andrzej Kaźmierski (PL)

29.09.2012. WROCŁAW (PL) CACIB < open klas> uitmuntend - 1e pl / CAC / BOS / CACIB > Jan Ryk (PL)

02.06.2012. LESZNO (PL) CACIB <open klas>uitmuntend-2e plaats > Angela Hancock ( IRL)

13.05.2012. JELENIA GÓRA (PL) CAC <open klas> uitmuntend -1e pl / CAC> Krystyna Sajnóg (PL) PL. CH.

20.11.2011.NITRA (SK) CACIB < indirect klas>  uitmuntend-1e pl / CAC / CACIB > Robert Ennis (USA ) SK.JUNIOR CH.

19.11.2011. NITRA (SK) CACIB < indirect klas>  uitmuntend-2e pl / res.CAC >Marianne Gyarfas (H)

23.10.2011.POZNAŃ ( PL) CACIB < junior klas> uitmuntend-2e pl > Małgorzata Lorenc (PL)

09.10.2011.ZABBRZE (PL) CAC < indirect klas>   uitmuntend-1e pl / CAC / BOS / BOB> Anna Samocka ( PL)

01.10.2011.LEGIONOWO (PL) Clubshow <junior klas> uitmuntend- 3e pl> Jim Richardson (GB)

24.09.2011.WROCŁAW (PL) CACIB <indirect klas> uitmuntend-1e pl / CAC >Andras Polgar (CZ)  

11.09.2011.PRESOV (SK) CAC <junior klas> uitmuntend-1e pl / CAJC , Slowaaks Junior Winner2011> Wojciech Burski (PL)

21.08.2011.BRATISLAVA (SK) CACIB <indirect  klas>  uitmuntend-2e pl / res.CAC > Rino Rosciareli (I)

20.08.2011.BRATISLAVA (SK) CACIB < indirect klas> uitmuntend- 2e pl > Viera Vitkova (SK)

04.06.2011.LESZNO (PL) CACIB < uitmuntend -1e pl / JCAC / BOB JUNIOR  > Barbara Muller (CH )  PL.JUNIOR CH.

15.05.2011.BRATISLAVA ( SK) CACIB <junior klas> uitmuntend -2e pl  > Bojan Matakovic (CRO)

14.05.2011.BRATISLAVA ( SK) CACIB < junior klas> uitmuntend - 3e pl  > Miroslav Zidar (SLOV)

13.05.2011. BRATISLAVA (SK) Clubshow < junior klas> uitmuntend -1e pl / JCAC > Philippe Lammens (FR)

08.05.2011.ŁÓDŹ ( PL) CACIB <junior klas> uitmuntend -1e pl / JCAC / BOB JUNIOR > Jimmy Hogan (IRL)

30.04.2011. OPOLE ( PL) CACIB < junior klas> uitmuntend - 1e pl / JCAC / BOB JUNIOR  > Aleksander Skrzyński ( PL)

19.02.2011. PRESOV (SK)  CACIB , junior klas< uitmuntend - 2e pl > Skok Damir ( CRO)

25.09.2010.WROCŁAW (PL)   CACIB < baby klas> Veel Belovend & Best Baby  > Hans Wiblishauser ( DE )

18.09.2010. CZERNIEJEWO  ( PL ) Clubshow < baby klas > Veel Belovend. & Best Baby retriever club 2010 , Baby BOG III > Joyce Ryder( UK)