DIAMENTOWA  ZAGRODA  FCI


Home     Over Ons      Pups      Nesten      Gastenboek      Kontact

WEGA     NOCKA     AMY     CANOE     NASA      Nieuws     Foto galerij

   

  ANDROMEDA   Diamentowa Zagroda  - " Amy "

Mijn Grote Trots !

Dochter van  onze Wega.

Moeder van onze Canoe, Nasa en Sa-Va.

 

zwart  / geboren:  03-04-2005.  [*]  18.10.2014.

HD - A 

  ED  0/0  

  PL 0/0 >> onderzocht in Duitsland 

  ogen - schoon >> onderzocht in Duitsland

 

         

 Internationaal Kampioen C.I.E.

   Duits VDH Kampioen 

 Slowaaks Kampioe

Pools Kampioen

  Pools Junior Kampioen

 Pools Junior Club Winner 2006

 EAST  WINNER 2010

  bruin medaille in World Dog Show 2006

  1 x  BIS Junior  1e   / 7 x BOB  / 16 x Best teef  / 8 x CACIB / 8 x res. CACIB / 16 x CAC Pl /

5 x Ant.Dt.Ch.VDH  / 2 x res.Ant.Dt.Ch.VDH /   4 x VDH CAC / 3 x VDH res. CAC / 5 x CAC Sk  / 1 x res.CAC Sk /

1 x Junior Club Winner  / 2 x BOB Junior /  4 x Jeugd Winner  / 42 x Uitmuntend / 31 x 1e  / 6 x 2e  /  3 x 3e  /  1x Zeer Goed

 

  Stamboom :

 MultiCH . C.I.E. , Ch.PL., Ch.SK. , Ch.CZ ,

 Oost Europa Winner
ALAN ze Šidláku

zwart

CH.CZ. , CH. SK. ,  EW-03
Black Amandas
JOLLY GOOD FELLOW
zwart
DK & D & VDH & S & INT CH
Black Amandas COUNT ON ME
Almanza WHEEL OF FUTURE
ESTER z Kroukartí

zwart

JENNY vom Retrieverzwinger
IDA pod Kančím vrchem
Ch. PL.
WEGA Cień Wilka
leverkleurig
Ch. PL.
BOY
v.d. Vijf Lijsterbessen
leverkleurig
ROY BLACK from Little Town
BAJA WIZARD LADY of Blackberry-Forest
 Pools Winner
NIKKY
zwart
PETER Het Hulterhof
SNOOKER

 

 

SHOWRESULTATEN :

05.07.2014. CAC - WROCŁAW (PL) , Veteran klas , uitmuntend-1e , Best Veteran  Aneta Sobkowska- Dopierała (PL)

28.09.2013. CACIB - WROCŁAW (PL) , Veteran klas , uitmuntend-1e , Best Veteran.  Andrzej Kaźmierski (PL)

21.07.2013.CAC - LEGNICKIE POLE (PL) , Veteran klas , uitmuntend-1e  Best Veteran , BIS Veteran II  Leoś Jancik (CZ)

20.02.2010. CACIB- EAST CUP - PRESOV (SK) <kampioen klas > uitmuntend- 1e CAC , CACIB, EAST WINNER 2010  > Bojan Matakovic (CRO)-  CH.SK

23.01.2010. CACIB - TRENCIN (SK) <open klas > uitmuntend - 3e pl.

06.12.2009. CACIB - NITRA (SK) < kampioen klas > uitmuntend 1e pl / CAC / CACIB/ BOB > Janek ( SK )

05.12.2009. CACIB - NITRA (SK) < kampioen klas> uitmunted 1e pl / CAC / CACIB >Jana Janek ( SK)

08.11.2009. CACIB - POZNAŃ ( PL) ,< kampioen klas>uitmuntend 1e pl / CWC / res.CACIB .Magdalena Świętoń ( PL)

11.10.2009.WORLD DOG SHOW - BRATISLAVA 2009  ( SK) > kampioen klas<  uitmunted >Zake Ligita (LV)

10.10.2009. RETRIEVER CLUB WORLD DOG SHOW BRATISLAVA ( SK) >kampioen klas< uitmunted  >  Lena Hagglund ( S )

26.09.2009. CAC - PRESOV ( SK ) > kampioen klas > zeer goed - 1e   > Karl - Erik Johansson ( S )

13.09.2009.Clubshow  - WARSZAWA (PL) > open klas > uitmuntend- 2e pl >  Rune Fagerstrom ( FIN)

16.08.2009. CACIB - BRATISLAVA (SK) > kampioen klas > uitmuntend-2e pl / resCAC /res.CACIB > Velimir Sruk (CRO )

15.08.2009.CACIB - BRATISLAVA (SK) > kampioen klas> uitmuntend-1e / CAC /CACIB /BOB - Inter.Kamp. CIE

12.07.2009. CAC - KOSICE ( SK) < kampioen klas>  uitmuntend -1e / CAC /BOS >Miroslav Stanovsky ( SK)

14.03.2009. CAC/CACIB - OFFENBURG ( DE) <kampioen klas> uitmuntend 1e pl / Ant.Dt.Ch.VDH / CAC > Elsbeth Clerc (CH) - Duits Kamp.VDH

17.01.2009.  CAC / CACIB - NURNBERG ( DE )<kampioen klas>  uitmundent 1e pl / Ant.Dt.CH.VDH/ CAC/ BOS/CACIB > Maria Hutsteiner ( A)

07.12.2008 . CACIB - KASSEL( DE )<kampioen klas> uitmuntend-2e pl / res.Ant.Dt.Ch.VDH/ res.CAC, res.CACIB> Monika Ermshausen ( DE)

06.12.2008.  CAC - KASSEL( DE )< kampioen klas> uitmuntend -2e pl / res.Ant.Dt.Ch.VDH   >  Erwin Deutscher ( AT )

27.09.2008 CACIB - WROCŁAW  ( PL )  kampioen klas> uitmuntend- 1e pl / CWC / res.CACIB > (PL)

21.09.2008. CWC - ZIELONA GÓRA ( PL )  > kampioen klas> uitmuntend 1e pl / CWC/ BOS > Krystyna Sajnóg (PL)

06.07.2008. CWC  grup VI, VII , VIII FCI - WROCŁAW ( PL) > open klas> uitmuntend-1e / CWC / BOS > Krystyna Sajnóg ( PL )

27.04.2008.  CAC - DRESNO ( DE )> kampioen klas> uitmuntend- 1e pl  / Ant. Dt.Ch.VDH/ res.CAC > M. Zidar  ( SL )

 11.11.2007.  CAC - STUTTGART ( DE) > kampioen klas> uitmuntend- 1e pl / Ant.Dt.Ch.VDH / CAC / BOS >Jan Nesvadba ( CH )

10.11.2007.  CACIB - STUTTGART (DE ) > kampioen klas> uitmuntend-1e pl / Ant.Dt.Ch.VDH /CAC /BOS/ CACIB > Theresa Stuifbergen- Hoetjes (NL)

14.10.2007.  CWC - ZABRZE  ( PL ) < kampioen klas> uitmuntend- 1e pl / CWC / BOS > Małgorzata Wieremiejczyk ( PL )

 29.09.2007.  CACIB - WROCŁAW ( PL ) > open klas> uitmuntend-1e / CWC / res.CACIB = CACIB > Zygmunt Jakubowski ( PL )

09.09.2007.  CACIB - LEIPZIG ( DE)> open klas> uitmuntend-3e pl > D. Winter  ( DE )

08.09.2007.  CAC - LEIPZIG (DE) > open klas> uitmuntend -2e pl / res.Ant.Dt.Ch.VDH / res.CAC > Andrzej  Kaźmierski ( PL )

05.08.2007.  CWC - LEGNICA ( PL )> open klas > uitmuntend -1e pl / CWC / BOS / BOB> Jerzy Olszewski ( PL )

24.06.2007.  CACIB - KRAKÓW (PL)> open klas> uitmuntend-2e pl > Alberto Cuccillato ( I )

03.06.2007.  CACIB - LESZNO (PL) > open klas > uitmuntend - 1e pl / CWC / res.CACIB >Piotr Król ( PL )

27.05.2007.  CWC - WAŁBRZYCH  (PL) > open klas> uitmuntend - 1e pl / CWC / BOS > Krystyna Sajnóg ( PL)

13.05.2007. CWC - JELENIA GÓRA (PL)> open klas> uitmuntend - 1e pl / CWC / BOS / BOB > Elżbieta Sobieszczańska ( PL )

 06.05.2007  CACIB  - ŁÓDŹ  (PL) > open klas > uitmuntend - 1e pl / CWC / res.CACIB > Josef  Nemec ( CZ )

28.04.2007 .  CACIB  - OPOLE  (PL)  > open klas> uitmuntend- 1e  pl  >  Bogumiła Polańczyk ( PL )

17.03.2007 .  CACIB  - KATOWICE  (PL) > indirect klas > uitmuntend - 1e pl / CWC / BOS / CACIB / BOB ( USA )- Pools Kampioen !!!!

28.01.2007.  CWC - GŁOGÓW  (PL) > open klas> uitmuntend - 1e pl / CWC / BOS > Petr Rehanek ( CZ )

19.11.2006.  CACIB - KIELCE (PL)> indirect klas> uitmuntend - 1e pl / CWC / res.CACIB >  Zsolt Lokowi  ( ROM )

12.11.2006.WORLD  DOG SHOW  - POZNAŃ  2006 (PL ) > indirect klas< uitmuntend - 3e pl / bruin medeille  !!!!>  Karl- Erik Johannson  ( S )

24.09.2006.  CACIB - WROCŁAW  (PL) > indirect klas > uitmuntend - 1e pl / CWC / res.CACIB > J. Szczepańska-Korpetta ( PL )

06.08.2006. CWC -  LEGNICA  (PL)> indirect klas> uitmuntend - 1e pl / CWC / BOS / BOB > Monika Cyperling ( PL )

10.06.2006.   CLUBSHOW - LUBLIN (PL) > junior klas > uitmuntend -1e pl /JCAC / Club Junior Winner / 1e pl - BIS Junior Teven > Henryk Stępka ( PL )

 14.05.2006.  CWC - JELENIA GÓRA  (PL) > junior klas > uitmuntend -1e pl / JCAC > Aleksander Skrzyński ( PL ) Pools Junior Kampioen !!!!

29.04.2006.  CACIB- OPOLE  (PL) > junior klas > uitmuntend - 1e pl. / JCAC / BOB Junior >  Zsolt Lokowi( ROM )

22.01.2006.  CWC - GŁOGÓW (PL) > junior klas > uitmuntend - 1e pl / JCAC / BOB Junior / BOB  > Jaroslav Matyas ( SK )